Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kellan Lutz alias Emmett Cullen

1. 3. 2009

 

 

Kellan Lutz

Povolání: herec
Věk: 23
Datum narození: 15. 03. 1985
Místo narození: Severní Dakota
Znamení: Ryby

 

Kellen pochází z Severní Dakoty. V roce 2003 se přestěhoval za svým otcem. Chtěl se věnovat herectví a také si užívat na pláži. Kellenovi přátelé o něm říkají,že je to bavič a smíšek.

Mluví plyně španělsky. Má rád Extreme Skateboarding & Tricks, souboje ve své váhové kategorii,basebal,basketball, lacrosse, plavání, tenis, badminton, lyžování, snowboarding, tanec, kreslení a je také dobrý zpěvák.

Už ve svém dětství začal rozvíjet své talenty.

Známe ho například z filmů jako jsou : Stick it, Accepted, Summerland, 6 feet under a mnoha dalších seriálech. V současné době je v Americe uvedena premiéra jeho nového filmu Prom night a v na konci roku 2008, 12.12., vyšla romantická sága o lásce mezi upírem a prostou dívkou Twilight(Stmívání) podle bestselleru spisovatelky Stephenie Meyer. Ve kterém si Kellan zahrál upíra Emmetta Cullena.

 

 

Emmett Cullen

 

Celé jméno: Emmett McCarty Cullen

Datum narození: 1915

Upír X člověk: upír

Pochází z: Tennessee

Záliby: soutěžení jakéhokoli druhu

Auto: červený džíp Wrangler

 

Osobní historie: V roce 1935 Emmett byl na lovu v horách Tennessee, když byl napaden medvědem. Byl velmi blízko smrti, ale Rosalieho našla a odnesla ho ke Carlisleovi, aby ho zachránila. Emmett popisuje tu událost jako zachránění andělem, který ho potom odnesl k Bohu. Jakmile se bolest vytratila, Rosalie a Carlisle mu vysvětlili situaci, a k jejich překvapení, celá upírská záležitost ho nezneklidnila. Jeho vlastními slovy:" Ale pokud Carlisle a Rosalie, můj anděl, byli upíři, jak hrozné by to mohlo být?" Zpočátku měl problémy s pravidly a při několika příležitostech ochutnal lidskou krev.

Oženil se s Rosalie, a oženil se s ní několikrát pro efekt. Emmett udělá cokoliv, aby učinil Rosalii šťastnou, a jelikož Rosalie má ráda šťastnou pozornost a chystá se předvádět, mají svatbu za každé uplynutí několika let. Častokrát on a Rosalie žijí odděleně od ostatních jako novomanželský pár.

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kellan Lutz alias Emmett Cullen

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Emmett

(Nelíí, 1. 3. 2009 21:38)

Emmett je nej z Twilight monkey man xD